Mikrostránka na operák

Můžete mít fungující stroj na peníze UŽ ZA 1 290 KČ / MĚS. Vytvořil jsem pro Vás produkt a k němu takovou nabídku, aby svůj online business mohl rozjet opravdu každý!

Mikrostránka je mocný nástroj na cestě k dosažení Vašeho cíle. Odhaduji, že i Váš cíl je zvýšit tržby Vašeho online podnikání. Zajímá-li Vás koncept mikrostránek více, určitě si pusťte video.

 • Klikněte na tlačítko níže

  Klikněte na tlačítko "Chci mikrostránku", vyplňte údaje a odešlete požadavek

 • Obratem se Vám ozvu

  Domluvíme se, co přesně chcete, jak to chcete a jak budeme postupovat.

 • Novou mikrostránku si zamilujete

  Společně se dobereme k vysněnému cíli a vy budete svoji novou stránku milovat

Krok za krokem k vytvoření milionového online podnikání.

Online kurz - Milionové Online podnikání
1

Vytvořte poklad

X videotréninků. Jak vytvořit váš poklad, po kterém budou zákazníci toužit? Možná už ho máte, pokud ne, tak ho vytvoříme. Zjistěte, jak na to!

Online kurz - Milionové Online podnikání
2

Dejte mapu k pokladu

X videotréninků. Máte poklad? Super! Jak ho zákazníci na internetu najdou? Jednodušše - dáte jim mapu k Vašemu pokladu. Přeci chcete, aby ho našli.

Online kurz - Milionové Online podnikání
3

Odměna na konci cesty

X videotréninků. Každý, kdo najde poklad si zaslouší odměnu. Malá odměna na konci cesty potěší každého. A vyděláte na tom několikrát!

Online kurz - Milionové Online podnikání
4

Pravidelný hledač pokladu

X videotréninků. Komu vyřešíte jeden problém, ten po vás bude chtít vyřešit další problém. Stane se z něj pravidelný hledač pokladu.

Kdo je Jiří Kopáček?

Zakladatel serveru Milionový Marketing. Svým klientům zajišťuji růst konverzí z webu a internetu obecně. Tvořím mikrostránky, které mají schopnost prodávat. Zabývám se i tvorbou databáze klientů, což je motor Vašeho online podnikání.
Dokázal jsem dosáhnout +40% konverze v online prodeji v automobilovém průmyslu! Teď jsem se rozhodl nabídnout vám to všechno a pouze za 50% ceny!

 • Učil jsem se, a stále se učím, od nejlepších.
 • Neustále zdokonaluju své online strategie tak, aby vedly k vyšším ziskům
 • Chci pomoci i vám, aby vám online podnikání šlapalo. Je to skvělý pocit!
Jiří Kopáček - Milionový Marketing

Šokujících 97% webů nevydělává peníze! Skutečný stroj na peníze získáte pouze správným spojením webu a marketingu. Nejsou to dvě nezávislé věci, ale dvě strany jedné mince.
Ziskové know-how ZDARMA

Naskočte na vlnu příležitosti jménem online podnikání

6 důvodů, proč s online podnikáním začít teď hned

Dokážete vydělávat 24/7

Internet nemá pracovní dobu a dobře nastavený web také ne. Vaše online podnikání pofrčí 24/7 bez ohledu na to, jestli spíte nebo ne. V tom je obrovská síla internetu a byla by škoda ji nevyužít.

Získáte svobodu, o které sníte

Díky online podnikání zažijete svobodu. Zažijete pocit, kdy vás nesvazuje zaměstnavatel ani počet dní dovolené. Můžete žit, kde chcete a jak chcete. Pokud tam budete mít WiFi, můžete být bez obav!

Nikdy to nebylo jednodušší

Dnešní doba přímo vybízí k tomu být online milionář. Nikdy v historii nebylo více lidí připojených k internetu. Nikdy v historii se na internetu neutratilo víc peněz, než právě teď.

Může to dokázat každý

Není to nereálná představa! Pokud si osvojíte jisté postupy a strategie online podnikání, garantuji vám, že to můžete dokázat i vy! Tyhle strategie najdete třeba v mém online kruzu "Milionové online podnikání".

Získáte náskok nad konkurencí

Vlna internetu je tady! Kdo na ni naskočí dříve, teď bude více profitovat. Vemte konkurenci vítr z plachet a začněte s online podnikáním teď hned. Zastaralou konkurenci necháte daleko za sebou.

Začne Vás to neskutečně bavit

Ze začátku je dřina, stres a nejistota. Ale garantuji vám, že ten pocit, když něco poprvé prodáte, na tom začnete být závislý a celé online podnikání jako takové vás začně hrozně moc bavit a už nebudete chtít dělat nic jiného.

Chcete zlepšit Vaše online podnikání a zapojit ziskové mikrostránky?