You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Proč si kurz koupit?

Na českém internetu je to unikát. Pomocí online tréninků dokážete krok za krokem zlepšovat Vaše podání. Tréninky máte vždy po ruce. Navíc budete mít mě osobně, jako konzultanta.

CO SE V KURZU NAUČÍTE

SKVĚLÉ BONUSY NAVÍC

Budu Vám k dispozici a rád poradím a pomůžu

Po zakoupení kurzu získáváte jako bonus jistou formu online "koučingu". Pošlete mi video (nebo odkaz na video) servisu a já vám poradím, co by šlo zlepšit. Stejně tak uděláme analýzy např. vaší strategie na podání.

Váháte s objednávkou?

Tento kurz je pro Vás vhodný pokud...

Hráč podává tak dobře, jak dobré má druhé podání. První podání je Vám "k ničemu", pokud Vás nepodpoří druhé podání. V kurzu se naučíte, jak dostat druhé podání pod kontrolu, jak ho hrát co možná nejagresivněji a přitom s konzistencí a bez dvojchyb!

Technika a zase ta technika - nejčastější důvod, roč Vás u podání něco bolí. Nejačastěji rameno a záda, že? Díky tomuto kurzu přesně pochopíte techniku švihu a celého podání, pokud to budete dělat správně, časem by Vás tělo mělo přestat bolet.

V kurzu se naučíte o hlavních zdrojích rychlosti podání. Většina rekreačních hráčů využívá pouze 1 zdroj. Kurz Vás naučí o principech biomechaniky servisu a pochopíte, co musíte dělat, aby se vaše podání zrychlilo. Při správné biomechanice dokážete podáváat rychleji a s menším úsilím.

Na nadhoz se často zapomíná, přitom je to klíč k celému podání. Bez správného a konzistentního nadhozu nebudete schopni dlouhodobě dobře podávat. Špatný nadhoz si také dříve či později vybere daň na vašem zdraví ramene, zad a dalšího.

MANUÁL FOREHANDU ZDARMA

Technika forehandu, kterou používají profesionálové

MANUÁL CHCI

33 FOREHANDOVÝCH DRILŮ

PDF ZDARMA s náčrtky, popisky i vysvětlením

Na co se ptáte a co by vás mohlo zajímat

Po zaplacení objednávky Vám emailem zašlu přístupové údaje a url adresu, kde se budete moci přihlásit na svůj účet. Po přihlášení na svém účtu uvidíte jednotlivé tréninky systematicky přirazené pod příslušný modul.

Přístup ke kurzu budete mít "do konce života". Váš zakoupený kurz nemá časovou životnost, budete ho mít tedy k dispozici už napořád. Pokud by z nějakého důvodu došlo k ukončení mé činnosti, dostanete možnost si videa stáhnout, abyste je měli pořád k dispozici. Ale to se snad nestane....

Věřím, že tréninky zdarma jsou kvalitní a pro vás hodnotné, nicméně v tomto placeném kurzu jsou mnohem detailnější informace, lepší ukázky, více rad a tipů a zkrátka se jedná o mnohem komplexnější kurz. V podstatě dostanete stejně informací - možná i více, než byste dostali od trénérů (a za výrazně méně peněz).

Celý kurz je rozdělen do 6 modulů. Každý modul obsahuje několik tréninků. Celkový počet tréninků je 15. Nejde tedy primárně o počet videí, ale o celkovou informační hodnotu a kvalitu informací.

Najdete mě